Akce Den Rodiny 2020 zrušena

12.3.2020

Vzhledem k nastalé situaci, současným prohlášením vlády, včetně zákazu kulturních a společenských akcí s účastí více než 100 osob a vývoji, který se nedá predikovat, jsme se po zralé úvaze rozhodli pro zrušení naší akce DEN RODINY 2020.

Zoom gallery"Milí partneři, spolupracovníci, přátelé a příznivci DNE RODINY, 

jistě jste se spolu s námi těšily na naši akci, která se měla konat 23. 5. 2020 již tradičně v Grébovce. Věřte, že to nebylo lehké rozhodnutí a že nás to moc mrzí, ale v současné chvíli je to nejlepší řešení. 

Děkujeme Vám za Vaši spolupráci a podporu při přípravě a realizaci této obrovské akce. Víme, že je za námi všemi spousta práce, která pro tento rok zůstává bez finální realizace, ale jsme si jisti, že další nabrané zkušenosti budeme moci zúročit v příštím roce.

Žádáme Vás o pochopení a vstřícnost v návazných krocích, které budou případně potřeba, abychom vše následně společně ideálně zvládli a minimalizovali tak možné dopady pro více stran.

Děkujeme Vám za pochopení a věříme, že v příštím roce nenastanou žádné překážky k realizaci této oblíbené a úspěšné akce. Těšíme se na další spolupráci."

Team WOMEN FOR WOMEN, o.p.s. 

womenforwomen > O nás > Aktuality > Akce Den Rodiny 2020 zrušena