Den Rodiny 2020

AKCE DEN RODINY 2020 ZRUŠENA

12.3.2020

 

Vzhledem k nastalé situaci, současným prohlášením vlády, včetně zákazu kulturních a společenských akcí s účastí více než 100 osob a vývoji, který se nedá predikovat, jsme se po zralé úvaze rozhodli pro zrušení naší akce DEN RODINY 2020.

"Milí partneři, spolupracovníci, přátelé a příznivci DNE RODINY, 

jistě jste se spolu s námi těšily na naši akci, která se měla konat 23. 5. 2020 již tradičně v Grébovce. Věřte, že to nebylo lehké rozhodnutí a že nás to moc mrzí, ale v současné chvíli je to nejlepší řešení. 

Děkujeme Vám za Vaši spolupráci a podporu při přípravě a realizaci této obrovské akce. Víme, že je za námi všemi spousta práce, která pro tento rok zůstává bez finální realizace, ale jsme si jisti, že další nabrané zkušenosti budeme moci zúročit v příštím roce.

Žádáme Vás o pochopení a vstřícnost v návazných krocích, které budou případně potřeba, abychom vše následně společně ideálně zvládli a minimalizovali tak možné dopady pro více stran.

Děkujeme Vám za pochopení a věříme, že v příštím roce nenastanou žádné překážky k realizaci této oblíbené a úspěšné akce. Těšíme se na další spolupráci."

Team WOMEN FOR WOMEN, o.p.s. 

Původní informace pokračují níže, akce je ale zrušena!

Také v letošním roce opět pracujeme na přípravách oblíbené akce DEN RODINY 2020, kterou pořádáme ve spolupráci s MČ Praha 2 a to v sobotu 23.5.od 9 - 20hod v Grébovce.

Zoom galleryNaším tématem pro DEN RODINY 2020 budou vztahy a pod heslem Vztahosféra budeme mít koncepčně pojatý event do několika sfér: vesmírná sféra, chuťová, sportovní / pohybová, mozková, kreativní, hudební – máme se na tedy na co těšit.

DEN RODINY je celodenní festival plný skvělé hudby, sportovních aktivit pro malé i velké, dětských hrátek a kreativních dílen, dobrého jídla, nadšení, radosti, pohody a výborné atmosféry. Je to akce, kterou pořádáme pro širokou veřejnost se vstupem zdarma. Účast se rok od roku zvyšuje, a tak v loňském roce prošlo Grébovkou kolem 10 000lidí.

Jak víte, jsme nezisková organizace WOMEN FOR WOMEN, o.p.s., zaměřující se na pomoc sólorodičům, matkám i otcům, kteří se svými dětmi ocitli v tíživé životní situaci, ale mají snahu a vůli jí aktivně řešit.  

Vzhledem k povaze akce a její cílové skupině, kterou jsou především rodiny s dětmi, vítáme do našich řad také PARTNERY.

Nabízíme proto také možnost partnerství a prostor pro vaše loga na našich propagačních materiálech (weby, online, soc.sítě, programy, plakáty a letáky, radio spot) a prostor k prezentaci také na hlavním podiu, kde bude celý den probíhat hudební a vizuální program. Jsme otevření pro spolupráci v různých nastaveních.

Pokud máte zájem o partnering, kontaktujte Moniku Burdovou:

Pro STÁNKAŘE a AKTIVITY na akci uzavíráme potvrzení spolupráce do 24.1. Máte-li zájem se na naší akci objevit, napište anebo zavolejte co nejdříve.

Hledáme DOBROVOLNÍKY! Žádná velká akce se neobejde bez dobrovolníků, kteří jsou nezbytnou součástí festivalu a jejich pomoci si vždy velmi vážíme. Pokud se rozhodnete přiložit své ruce i nohy a pomoci ke hladkému průběhu jubilejního 5.ročníku DNE RODINY, ozvěte se nám.

Video z minulého ročníku naleznete ZDE anebo si jej pusťte přímo na naší stránce níže.

Odkaz na webové stránky z minulých ročníku se zachycenou pohodovou atmosférou navštivíte zde

KONTAKTY

Telefon: 222 269 841

STÁNKY FOOD:Ivana Kozderková: ivana.kozderkova@w4w.cz

Jitka Raichová: jitka.raichova@w4w.cz 

ATRAKCE A AKTIVITY: Soňa Brandeisová: sona.brandeisova@w4w.cz

ORGANIZACE A AKTIVITY:Monika Burdová:

 


Den Rodiny Women for Women 2019

womenforwomen > Naše programy > Den Rodiny 2020

 

Připojte se k nám
Zadejte svůj e-mail - budeme Vám posílat náš Zpravodaj

NAŠI PARTNEŘI