Den Rodiny 2020

16.1.2020

Také v letošním roce opět pracujeme na přípravách oblíbené akce DEN RODINY 2020, kterou pořádáme ve spolupráci s MČ Praha 2 a to v sobotu 23.5.od 9 - 20hod v Grébovce.

Zoom galleryNaším tématem pro DEN RODINY 2020 budou vztahy a pod heslem Vztahosféra budeme mít koncepčně pojatý event do několika sfér: vesmírná sféra, chuťová, sportovní / pohybová, mozková, kreativní, hudební – máme se na tedy na co těšit.

DEN RODINY je celodenní festival plný skvělé hudby, sportovních aktivit pro malé i velké, dětských hrátek a kreativních dílen, dobrého jídla, nadšení, radosti, pohody a výborné atmosféry. Je to akce, kterou pořádáme pro širokou veřejnost se vstupem zdarma. Účast se rok od roku zvyšuje, a tak v loňském roce prošlo Grébovkou kolem 10 000lidí.

Jak víte, jsme nezisková organizace WOMEN FOR WOMEN, o.p.s., zaměřující se na pomoc sólorodičům, matkám i otcům, kteří se svými dětmi ocitli v tíživé životní situaci, ale mají snahu a vůli jí aktivně řešit.  

Vzhledem k povaze akce a její cílové skupině, kterou jsou především rodiny s dětmi, vítáme do našich řad také PARTNERY.

Nabízíme proto také možnost partnerství a prostor pro vaše loga na našich propagačních materiálech (weby, online, soc.sítě, programy, plakáty a letáky, radio spot) a prostor k prezentaci také na hlavním podiu, kde bude celý den probíhat hudební a vizuální program. Jsme otevření pro spolupráci v různých nastaveních.

Pokud máte zájem o partnering, kontaktujte Moniku Burdovou:

Pro STÁNKAŘE a AKTIVITY na akci uzavíráme potvrzení spolupráce do 24.1. Máte-li zájem se na naší akci objevit, napište anebo zavolejte co nejdříve.

Hledáme DOBROVOLNÍKY! Žádná velká akce se neobejde bez dobrovolníků, kteří jsou nezbytnou součástí festivalu a jejich pomoci si vždy velmi vážíme. Pokud se rozhodnete přiložit své ruce i nohy a pomoci ke hladkému průběhu jubilejního 5.ročníku DNE RODINY, ozvěte se nám.

Video z minulého ročníku naleznete ZDE anebo si jej pusťte přímo na naší stránce níže.

Odkaz na webové stránky z minulých ročníku se zachycenou pohodovou atmosférou navštivíte zde

KONTAKTY

Telefon: 222 269 841

STÁNKY FOOD:Ivana Kozderková: ivana.kozderkova@w4w.cz

Jitka Raichová: jitka.raichova@w4w.cz 

ATRAKCE A AKTIVITY: Soňa Brandeisová: sona.brandeisova@w4w.cz

ORGANIZACE A AKTIVITY:Monika Burdová:

 


Den Rodiny Women for Women 2019

denrodiny_strom_2020_web_strom.jpg

womenforwomen > O nás > Aktuality > Den Rodiny 2020

 

Připojte se k nám
Zadejte svůj e-mail - budeme Vám posílat náš Zpravodaj

NAŠI PARTNEŘI