Kalendář Pod hladinou 2020

1.10.2019

Women for Women můžete nyní podpořit zakoupením netradičního kalendáře foceného pod vodní hladinou.

Women for Women Pod hladinou 2020Zoom gallery
Women for Women Pod hladinou 2020
Koupí kalendáře "Pod hladinou 2020" pomůžete společně s námi přispět na projekty, které pomáhají samoživitelům a jejich dětem v jejich tíživé situaci.

Kalendář je plný magických fotografií inspirativních žen - matek, které nafotila fotografka Lucie Drlíková přímo pod vodní hladinou. Potěšit se tak můžete z fotografií Barbary Nesvadbové, Kláry Jelínkové, Marty Jandové, Ester Geislerové, Nely Boudové, Věry Komárové, Simony Krainové, Lucie Vondráčkové, Ivany Jirešové, Michaely Tomešové, Patricie Solaříkové-Pagáčové anebo Vlastiny Kounické Svátkové.

Ivana Jirešová miluje potápění, ale pod hladinou neotevře oči: "Když jsem navíc zjistila, že musím mít ještě ucpaný nos a nemůžu vyfukovat bubliny... tak jsem se dostala záchvat, že vše pokazím a zkazím práci všem. Naštěstí mě Lucie nadstandartně uklidnila a ja jsem si focení opravdu užila!" Bára Nesvadbová zase s překvapením zjistila, že dokáže skoro dvě minuty nedýchat. A ženám, kterém neprožívají zrovna šťastné období, vzkazuje: "Každá špatná zkušenost má důvod a vždy z ní vyjdeme silnější, chytřejší a lepší. Zní to naivně, až pateticky. Ale je to krystalicky pravdivé tvrzení."

Na titulní stránce se objevuje podnikatelka, filantropka, spoluzakladatelka a ředitelka Women for Women paní Ivana Tykač: "Život může občas připomínat rozbouřené moře. Proto se naše organizace snaží klienty učit plavat, aby už pro svůj život nepotřebovali záchranný kruh," přibližuje hlavní myšlenku kalendáře.

A právě tuto myšlenku sdílí s WOMEN FOR WOMEN, o. p. s., i řada známých osobností, které jsou součástí tohoto kalendáře. Své důvody pro podporu projektu přidala i Vlastina Svátková: "Velmi souzním s tím, čemu se tato veřejně prospěšná společnost věnuje; pomoc samoživitelům, vzdělávání, terapeutické zázemí. V mém okolí je mnoho žen v zoufalé situaci, kdy si musí najít nové bydlení, postarat se o děti, a do toho pracovat." 

Lucie Drlikova Waterland DreamsZoom gallery
Lucie Drlikova Waterland Dreams
Autorkou kalendáře "Pod hladinou 2020" je fotografka Lucie Drlíková, která se specializuje na výtvarnou podvodní fotografii. Je držitelkou mnoha významných mezinárodních ocenění v oblasti Underwater fine art fotografie. Lucie miluje vodu, oceány a potápění. Po působení v korporátní sféře, pobytech na Novém Zélandu, Rusku, Rakousku a USA se posledních 7 let se naplno věnuje focení pod vodou a usadila se v Praze.

Náš velký dík samozřejmě patří všem lidem, kteří se bez nároku na honorář podíleli na tvorbě fotografií. A přidat se můžete i vy, tím, že si kalendář objednáte. Děkujeme, že pomáháte s námi!

Kalendář můžete objednat zde na našich stránkách.

Soubor:w4w_kalendar_2020_a2_tiskova_verze_lowres_final.pdfPopis: V přiloženém pdf vidíte celý kalendář. 

Women for Women Pod hladinou 2020Zoom gallery
Women for Women Pod hladinou 2020

 

Women for Women Pod hladinou 2020Zoom gallery
Women for Women Pod hladinou 2020

womenforwomen > O nás > Aktuality > Kalendář Pod hladinou 2020

 

Připojte se k nám
Zadejte svůj e-mail - budeme Vám posílat náš Zpravodaj

NAŠI PARTNEŘI