Kalendář Pod hladinou 2020

Podpořit nás můžete zakoupením netradičního kalendáře foceného pod vodní hladinou. Koupí kalendáře pomůžete společně s námi přispět na projekty, které pomáhají samoživitelům a jejich dětem v jejich tíživé situaci. Veškerý výtěžek z prodeje půjde na podporu samoživitelů.    

Kalendář je plný magických fotografií inspirativních žen - matek, které nafotila fotografka Lucie Drlíková přímo pod vodní hladinou. Těšit se tak můžete na fotografie B. Nesvadbové, K. Jelínkové, M. Jandové, E. Geislerové, N. Boudové, V. Komárové, S. Krainové, L. Vondráčkové, I. Jirešové, M. Tomešové, P. Solaříkové-Pagáčové anebo V. Kounické Svátkové.

"Učíme naše klienty plavat životem, aby nepotřebovali záchranný kruh," přibližuje myšlenku kalendáře podnikatelka, filantropka, spoluzakladatelka a ředitelka Women for Women paní Ivana Tykač, která vystupuje na titulní fotografii. Další informace o kalendáři "Pod hladinou 2020" najdete také zde

Fotografka Lucie Drlíková se specializuje na výtvarnou podvodní fotografii. Je držitelkou mnoha významných mezinárodních ocenění v oblasti Underwater fine art fotografie. Po působení v korporátní sféře, pobytech na Novém Zélandu, Rusku, Rakousku a USA se posledních 7 let se naplno věnuje focení pod vodou a usadila se v Praze.

Objednávka Kalendáře

 Dobírkou (cena: 55,-Kč)
 Převodem na účet
 platební brána GoPay
balíkovou službou po ČR, zajišťovanou přepravní službou Geis Parcel (cena: 125,-Kč)
Je nutné, aby kupující v objednávce uvedl přesnou adresu bydliště včetně telefonního čísla. Zásilka je doručena po předchozí telefonické domluvě do vlastních rukou. Pokud kurýr nezastihne kupujícího na uvedeném místě doručení, je následující den proveden druhý pokus o doručení zásilky.
* - povinné údaje
womenforwomen > Podpořte nás > Kalendář Pod hladinou 2020

 

PŘÍBĚHY

 

Připojte se k nám
zadejte svůj e-mail, zašleme Vám novinky ze světa W4W

NAŠI PARTNEŘI