Kalendář Pod hladinou 2020

Podpořit nás můžete zakoupením netradičního kalendáře foceného pod vodní hladinou. Koupí kalendáře pomůžete společně s námi přispět na projekty, které pomáhají samoživitelům a jejich dětem v jejich tíživé situaci. Veškerý výtěžek z prodeje půjde na podporu samoživitelů.    

Kalendář je plný magických fotografií inspirativních žen - matek, které nafotila fotografka Lucie Drlíková přímo pod vodní hladinou. Těšit se tak můžete na fotografie B. Nesvadbové, K. Jelínkové, M. Jandové, E. Geislerové, N. Boudové, V. Komárové, S. Krainové, L. Vondráčkové, I. Jirešové, M. Tomešové, P. Solaříkové-Pagáčové anebo V. Kounické Svátkové.

"Učíme naše klienty plavat životem, aby nepotřebovali záchranný kruh," přibližuje myšlenku kalendáře spoluzakladatelka a ředitelka Women for Women paní Ivana Tykač, která vystupuje na titulní fotografii. Další informace o kalendáři "Pod hladinou 2020" najdete také zde

Objednejte si náš kalendář; bude vám dělat radost po celý rok, a navíc podpoříte dobrou věc. Děkujeme!

Objednávka Kalendáře

 Dobírkou (cena: 55,-Kč)
 Převodem na účet
 platební brána GoPay
balíkovou službou po ČR, zajišťovanou přepravní službou Geis Parcel (cena: 125,-Kč)
Je nutné, aby kupující v objednávce uvedl přesnou adresu bydliště včetně telefonního čísla. Zásilka je doručena po předchozí telefonické domluvě do vlastních rukou. Pokud kurýr nezastihne kupujícího na uvedeném místě doručení, je následující den proveden druhý pokus o doručení zásilky.
* - povinné údaje
womenforwomen > Podpořte nás > Kalendář Pod hladinou 2020

 

Připojte se k nám
Zadejte svůj e-mail - budeme Vám posílat náš Zpravodaj

NAŠI PARTNEŘI