Kniha „Jak přežít první (k)rok“

Soubor:
pozvanak-beseda-ostrava-60.pdf
Formát:
pdf
Velikost:
684kB

  Zoom gallery

Nakladatelství Práh vydalo pro obecně prospěšnou společnost WOMEN FOR WOMEN, která přípravu a vydání knihy iniciovala a financovala, knihu o naději. Publikace JAK PŘEŽÍT PRVNÍ (K)ROK ukazuje, že nikdo nemusí se svým problémem zůstat sám a že existuje řada lidí a organizací, kteří jsou připraveni pomoci. Kniha není určena pouze pro samoživitele, ale slouží i jako prevence.

Co znamená být na všechno sama? Dennodenně čelit psychické i fyzické agresi, navíc od toho nejbližšího člověka? Přicházet domů se strachem? Bát se kvůli nezodpovědnému partnerovi exekutorů? Nemít kde bydlet? Být odříznut od přátel, rodičů, od pomoci? Jsou mezi námi ženy (i muži), pro které jsou takové situace každodenním údělem. Dostat se z této pasti jde často jen pomalu, krok za krokem a za velmi vysokou cenu.

Kniha ukazuje na příkladu sedmi žen, které byly klientkami WOMEN FOR WOMEN, o.p.s. možnosti, jak obtížné situace řešit, zvládat a eliminovat jejich následky. 

Jste sama (sám) v podobné situaci? Máte ve svém okolí někoho, komu kniha může pomoci? Zajímá Vás tato problematika a chcete se o ní dozvědět více? Pak je oněch 176 stran právě určeno Vám.

Knihu můžete pořídit zde v e-shopu nakladatelství Práh, nebo u všech dobrých knihkupců:  http://www.prah.cz/knihy/jak-prezit-prvni-krok-316

 

Jak přežít první (k)rok v Sama doma na ČT 1

Zoom gallery Zoom gallery

womenforwomen > Podpořte nás > Kniha „Jak přežít první (k)rok“

 

Připojte se k nám
Zadejte svůj e-mail - budeme Vám posílat náš Zpravodaj

NAŠI PARTNEŘI