Křest Náramek rodiny

2.2.2017

Známé osobnosti v čele s Barbarou Nesvadbovou podpořili charitativní projekt Náramek rodiny,

jehož koupí může každý podpořit projekty Women for Women, které pomáhají samoživitelům a jejich dětem.naramek,_krest.jpg

Náramek rodiny v několika podobách a materiálech byl nejen představen, ale i slavnostně pokřtěn. A limitovaný kousek ze zlata posázený brilianty byl následně vydražen za 73 000 korun. “Bylo nám velkou ctí, že jsme se s mou paní mohli zúčastnit této krásné, prestižní a bohulibé akce, jejímž základem je pomoc, lidskost, rodina. Jsme rádi, že existují lidé, jako je paní Ivana Tykač a její tým, kteří pomáhají těm, jenž to skutečně potřebují,” uvedl Jan Přeučil.

 

„Jsem velmi ráda a děkuji všem vzácným hostům za to, že přišli a podpořili tento náš unikátní projekt. Rodinu chápu jako pevný kruh, a právě proto jsme zvolili symboliku náramků. Jejich koupí může každý podpořit projekty Women for Women, které pomáhají samoživitelům a jejich dětem,“ uvedla Ivana Tykač.

 

Podle jejích slov budou zlaté a stříbrné náramky podporou rodiny v nejširším slova smyslu, a to jak z pohledu těch, kdo zakoupením náramků obdarovávají, tak těch, kterým bude výtěžkem z jejich prodeje pomoženo.

naranek_vsichni.jpg

womenforwomen > O nás > Aktuality > Křest Náramek rodiny
Loading...

Aktuality

Stránkování

 
Loading...

Aktuality

Stránkování

 

 

Připojte se k nám
Zadejte svůj e-mail - budeme Vám posílat náš Zpravodaj

NAŠI PARTNEŘI