Obrazy v prodeji

25.11.2019

Exkluzivní originální obrazy "Pod hladinou" z nádherných fotografií vytvořených pro charitativní kalendář jsou nyní v prodeji. 

Zoom galleryNabízíme jedinečnou možnost zakoupení vždy jediného kusu obrazu formátu A1 - výtisku exkluzivní fotografie z kalendáře Pod hladinou. 

Cena za 1 obraz dle Vašeho výběru: 9.900 Kč

Celý výtěžek z prodeje obrazů bude použit na podporu projektů pro samoživitele a jejich děti, kteří se ocitli v tíživé situaci. 

Jak vybraný obraz získat? Kontaktujte prosím Moniku Burdovou , nebo zavolejte na tel.: 222 269 841. 

Ověříme, že Vámi vybraný obraz je dostupný (galerii fotografií najdete zde), a domluvíme vše ostatní od platby až k dopravě.

O obrazech:

Obraz je vytištěn inkoustovou technologií pro přesný a trvanlivý tisk s dokonalou reprodukcí barev. Reprodukční kvalita přetrvá a bude vypadat stále stejně za všech světelných podmínek. Vzhled je finálně fixovaný luxusní sametově matnou ochrannou laminací s UV filtrem, který fotografiím dodává dlouhou životnost. Originální obraz je doladěn elegantním černým jednoduchým rámem.

Informace o kalendáři Pod hladinou najdete zde.

Z jakých motivů a osobností si můžete vybrat? Představujeme Vám inspirativní a známé ženy, které na jednotlivých stranách účinkují. Fotila Lucie Drlíková, uznávaná fotografka a držitelka několika mezinárodních ocenění v oblasti Underwater fine art fotografie:

Barbara Nesvadbová – spisovatelka, novinářka a máma, 

Klára Jelínková – demisólistka baletu ND a máma, 

Marta Jandová – zpěvačka a máma, 

Ester Geislerová – herečka, umělkyně a máma, 

Nela Boudová – herečka a máma, 

Simona Krainová – topmodelka, podnikatelka a máma, 

Lucie Vondráčková – zpěvačka, herečka a máma, 

Ivana Jirešová – herečka a máma, 

Michaela Tomešová – herečka a máma, 

Patricie Solaříková-Pagáčová – herečka, 

Vlastina Kounická Svátková – herečka, spisovatelka a máma.

Kompletní galerii fotografií najdete zde.

Celý výtěžek z prodeje obrazů bude použit na podporu projektů pro samoživitele a jejich děti, kteří se ocitli v tíživé situaci. 

Zoom gallery

Souhrn technických informací:

Formát: 59.6 x 84.3 cm (formát A1)

Tisk: Inkoustový 9 ti barevný pigmentový tisk (Gicleé) dává tiskům dokonalé barevné podání. Luxusní sametově matná ochranná laminace Gallery Matt s UV filtrem, který fotografiím dává dlouhou životnost. Originální obraz je doladěn elegantním černým jednoduchým rámem.

Doprava: zdarma, budeme ji řešit individuálně dle místa doručení. Po Praze budeme schopni doručit kurýrní službou, mimo Prahu dle dohody. 

Zoom gallery

 

womenforwomen > O nás > Aktuality > Obrazy v prodeji