Rozeslání knížek Zlatý poklad v novém školním roce 2017/2018

1.9.2017

Na začátku nového školního roku 2017/2018 jsme jeden výtisk této knihy věnovali jako malý dárek do školních knihoven pro děti ze základních škol v Libereckém a Ústeckém kraji, které se v minulém školním roce zapojily do projektu Obědy pro děti.

Naše obecně prospěšná společnost WOMEN FOR WOMEN, o.p.s. v minulosti finančně podpořila knihu pohádek o finanční gramotnosti pro děti s názvem Zlatý poklad, autorů Markéty Šichtařové a Vladimíra Pikory, předních českých ekonomů. A to především proto, že myšlenka pohádek pro děti o finanční gramotnosti nám je velmi blízká, neboť se při naší práci dnes a denně setkáváme s důsledky finanční “negramotnosti”. A jsme skutečně přesvědčeni, že začít u dětí znamená, vyhnout se tomuto problému v budoucnu. Proto jsme opravdu velmi rádi takový projekt podpořili.

Abychom tomuto záměru ještě více pomohli, rozhodli jsme se, že nezůstaneme pouze u finanční podpory, ale že knížky Zlatý poklad postupně darujeme do základních škol po celé České republice, které s námi spolupracují v projektu Obědy pro děti.

knihy1.jpg

womenforwomen > O nás > Aktuality > Rozeslání knížek Zlatý poklad v novém školním roce 2017/2018

 

Připojte se k nám
Zadejte svůj e-mail - budeme Vám posílat náš Zpravodaj

NAŠI PARTNEŘI